Які двері вибрати для шафи купе

Двері – «обличчя» шафи-купе. Саме вони формують зовнішню привабливість готового виробу, впливають на загальне враження про предмет меблів, відображують атмосферу приміщення і є знаряддям для креативного вирішення дизайнера.

Різноманіття матеріалів і техніки виготовлення здатне задовольнити різні смакові побажання клієнта і вибрати варіант, який буде гармонійний в певному інтер’єрі.

Двері для шафи-купе: вибір матеріалів

Варіанти матеріалів для виготовлення дверей для шафи-купе:

1. ДСП

Двері в шафу купе дсп
Двері в шафу купе дсп

Це – класичний бюджетний варіант. До його головних достоїнств слід віднести наявність широкого вибору забарвлень, фактур, що дозволяють імітувати фасад у вигляді дерева або шкіри. Сучасні матеріали досить стійкі до перепадів температури, тому активно використовуються в будь-яких приміщеннях. Але все таки краще утриматися від установки таких дверей в приміщеннях з нестабільним температурним режимом.

2. Дзеркало

Дзеркальні двері в шафу купе
Дзеркальні двері в шафу купе

Дзеркальні двері для шафи-купе мають відразу декілька переваг. По-перше, вони екологічні, що обумовлене природним складом матеріалу. По-друге, вони візуально збільшують простір. По-третє, не потрібно шукати додаткове місце для дзеркала. Але власникам таких дверей слід поклопотатися про порядок в шафі і чистоті дзеркала, адже цей матеріал вельми сприйнятливий до відбитків. І хоча для дверей використовується товстий шар скла, все ж не варто забувати про схильність цього матеріалу створювати осколки.

3. Піскоструй

Двері піскоструй в шафу купе
Двері піскоструй в шафу купе

Малюнки на склі, нанесені за допомогою піскоструйного методу, характеризуються довговічністю, не вигоряють на сонці і не блякнуть під тягарем часу. Двері, виконані в такому варіанті, не можна мити засобами, здатними залишати розводи

4. Фотодрук

Двері фотодрук в шафу купе
Двері фотодрук в шафу купе

Це технологія нанесення на дверях для шафи-купе малюнка за допомогою кольорового принтера. Наноситься і на ДСП, і на скло. До недоліків цього варіанту можна віднести залежність якості зображення від розмірів дверей шафи. На великих дверях якість буде гірше. Таким чином, фотодрук краще наносити не на всю площу дверей, а на певну її частину.

5. Вітраж

Двері з вітражами в шафу купе
Двері з вітражами в шафу купе

Двері з вітражами створюють яскравий акцент в інтер’єрі приміщення, збагачують обстановку. Вітражі – не дешеве задоволення, оскільки техніка їх виконання вимагає особливої майстерності.

6. Фарбоване скло

Двері з фарбованого скла в шафу купе
Двері з фарбованого скла в шафу купе

Ця технологія передбачає покриття фарбою одної із сторін скла. Володіючи широкою колірною палітрою, лакобель прекрасно себе відчуває в будь-якій обстановці. Серед його переваг: екологічність, термо-і вогнестійкість, вологостійкість. Єдиний недолік – це все-таки скло і доглядати його необхідно відповідно.

7. Бамбук і ротанг

Двері ротанг в шафу купе
Двері ротанг в шафу купе

Ці матеріали відрізняються екологічністю, високою якістю. Вони оживляють інтер’єр, додають дизайну виробу природну екзотичну красу, випромінюють в будинку позитивну енергетику. Ці матеріали – вологостійкі, нечутливі до перепадів температур, не вицвітають з часом, зберігаючи вихідну привабливість.

При виборі матеріалу для фасаду шафи-купе слід врахувати ці особливості. Виходячи з цього розумно купувати не готовий виріб, а зробити шафу-купе на замовлення, що дозволить вибрати самостійно або за допомогою фахівців матеріали, які відповідають смаковим і фінансовим можливостям замовника.

*******

Щоб отримати розрахунок вартості замовленої шафи купе, Вам потрібно подзвонити нашим менеджерам по одному з контактних телефонів або ж відправити запит на прорахунок Вашої шафи на нашу електронну пошту order@taburetti.kiev.ua. Як тільки розрахунок буде готовий ми відразу ж зв’яжемося з Вами і назвемо вартість! Також Ви можете викликати нашого дизайнера до Вас додому для обговорення конфігурації і розмірів шафи на місці.

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить